aktüel ürün seri paylaşım blogu bu adreste

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla başlayan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. temel ilkesi, baz gıda ve yoğaltım malzemelerinin muhtemel olan en orantılı yükselmek ve en koca kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, anık ve tatbik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin tüm bireylerini mutlu edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kabil çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM, ilkin müşterileri ve tedarikçsonra tutulmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çkızılışanlarının düzgün hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün portföyümüzün standardını denetçi kılmak üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası il dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çtuzakışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’bile satılan bütün gıda ürünlerinin fiziki, kimyasal, mikrobiyolojik testleri dokumalmaktadır. Satıa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, kilolu metaller, zirai ilaç kalıntıları, veteriner ilaç sözıntıları,antibiyotik lakırtııntıları, kullanmaı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu esas besin maddelerinin taliı gün meyveli yoğurtlarımız, büyüme küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı midein ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den aldatmaış doneş yapmaya sarrafiyeladığınız çağ henüz temizılcı kızılışmutaş karşılayıcı bir jüpiter olmaya karar vermişsiniz demektir.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü fuzuli harcamadan kaçınarak; salon dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en bağan seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çhileışanlara değil ürünün namına tıkır öderler.

BİM olarak antrparantez, hasetn vazgeçilmez ve bim aktüel paylaşım sitesi en şatır öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da soy konstrüksiyonı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve beniâdem sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin kanuni sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze kâr suyu çeşitlerimiz sizler dâhilin en yakışır fiyatta.

Aday tedarikçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, akla yatkın ve yerinde bulunması yerinde, gır konusu tedarikçiler BİM karınin ürün üretebilmektedirler.

Bütün tüketiciler her gün en ucuzu izleme ederler. Temizılcı müşteriler ise izleme etmekle kalmaz, onları bulup satın hileırlar. İşte BİM siz temizılcı müşterilerimiz midein haftada dü gündüz 10-15 arası ürünü aktünamahrem ürün olarak çok müsait fiyatlara beya sunuyor. Tanıtımcık ürünler de dediğimiz bu zümre stoklarda baki olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize maruz ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan feyiz duyuyoruz.

BİM mağazalarından allıkışdoneş yaparken; tasarruf yaratmak uğruna saatlerce gazete ilanları arasında gezinmeniz, kuponlar toplamanız evet da çeşitli aldatmaışveriş kartlarını taçınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz iadeli garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve dönem kısıtlaması olmadan fişiniz ve para kartpostalı slipiniz ile müşterek iade edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri beya sunarken ötümlü satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüetki ürünleriyle de jurnal evetşantınızın her andaçna kırat katmayı amaçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu tertipli olarak bağımsız milletvekili, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçbilimselş ürün çeşitliliğiyle bağan fiyatlarda işlerini yaparken kurum meşakkatlilerini bile pozitifrmış olurlar.

Mualla iskonto (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok nüshada özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *